Auto SOS atvēršna

Auto SOS atvēršna – Pakalpojums, atmūķēt, Auto SOS atvēršna, var būt vajadzīgsa situācija, kad Jūsu atslēgas aizdedzē, atstājāt auto uz minūti, degvielas uzpildes stacijā, un tā aizslēdzās. Dažas signalizācijas ir aprīkotas ar funkciju, kas pēc īsa laika bloķē durvis ar centrālo atslēgu.

Auto SOS atvēršna – Atmūķēt centrālo atslēgu arī šādos gadījumos meistaram nesagādās problēmu.

Auto SOS atvēršna -Mūsu pakalpojumi ir derīgs gadījumos, kad mašīnai ir bojāta signalizācija,  ir nosēdies akumulators, bet Jūs  izmantojat signalizāciju auto atvēršanai. Šjā situācijā, pat, ja auto atslēga atrodas Jums rokās, Jūs neko nevarat darīt.

Auto SOS atvēršna – Būs nepieciešams atmūķēt auto atslēgas. Meistariem ir speciālas ierīces, ar kuru palīdzību var atvērt Jūsu auto to nesabojājot.
Ja auto atmūķē profesionālis, tās logi, durvis un slēdzenes necieš. Mēs atbrauksim uz vietu, kur Jūs atstājāt mašīnu, un ar specializēta aprīkojuma palīdzību atvērsim Jūsu auto. Auto slēdža atmūķēšana tiekveikta tikai tad, ja Jūs spēsiet parādīt auto dokumentus. Šādi nosacījumi mūsu uzņēmumā tiek īstenoti Jūsu drošībai.

Auto SOS atvēršna -Atbloķēšana

Ja Jūsu auto ir  ar automātisko ātruma kārbu un Jūs esat pamanījis, ka aizdedzes slēdzis iesprūst vai nostrādā ne ar pirmo reizi, tad tas var novest pie tā, ka visnepiemērotākajā momentā tas var nobloķēt stūri un ātrumu pārslēgšanas kloķi stāvoklī „Parking”. Šādā auto stāvoklī mašīnu ir problemātiski  iecelt evakuatorā. Ir vērts nopietni attiekties pret slikti strādājošām aizdedzēm un durvju slēdzenēm, un auto signalizācijām. Labāk zvaniet mums, un pie Jums ieradīsies kvalificēts meistars, kurš novērsīs problēmu, nebojājot jūsu auto. Ja nepieciešams izgatavosim jums aizdedzes čipu-atslēgas kopiju.

  • Auto durvju atvēršana Jūrmala, Rīga, Rigas rajonas.
  • Auto atvēršana
  • Auto atvēršana bez bojamuma