Auto Sos Atslēgu Serviss

Auto Atslēgu atvēršana SOS Serviss
Pakalpojums, auto atslēgu sos serviss, var būt vajadzīgs situācija, kad Jūs, atstājot auto atslēgas aizdedzē, izgājāt uz īsu laiku no mašīnas, degvielas uzpildes stacijā, un auto automātiski aizslēdzās. Ir dažas signalizācijas kuras ir aprīkotas ar funkciju, kas pēc dažām minūtēm aizslēdz durvis ar centrālo atslēgu. Atmūķēt, atslēgt, atbloķēt centrālo atslēgu arī šādos gadījumos mūsu meistaram nesagādās problēmu.

Auto Atslēgu atvēršana SOS Serviss var efektīvi derēt gadījumos, kad mašīnai ir sabojāta signalizācija, vai  nosēdies akumulators. Jūs vienmēr izmantojat signalizāciju automašīnas atvēršanai. Šādā situācijā,  ja automobīļa atslēga ir Jums rokās, tā nedarbojas. Būs nepieciešams atmūķēt atvērt, atslēgt mašīnas slēdzenes. Mūsu meistari ir ekipēti ar speciālām ierīcēm, ar kuru palīdzību būs iespējams atvērt Jūsu auto to nebojājot.

  • Mūsu profesionlie meistari atvērs auto bez auto bojāšanas un logu izsišanas !

Atveram auto durvis neatkarīgi no izgatavošanas gada vai auto izmēriem.
Cenšamies uz vietas atrisināt arī elektronikas problēmu radīto automašīnas durvju nobloķēšanos.
Auto Atvēršana Pakalpojums, atmūķēt automobīli, var būt vajadzīgs situācija, kad Jūs, atstājot atslēgas aizdedzē, izgājāt uz minūti no mašīnas, piemēram, degvielas uzpildes stacijā, un tā aizslēdzās.
Dažu veidu signalizācijas ir aprīkotas ar funkciju, kas pēc dažām minūtēm bloķē durvis ar centrālo atslēgu.
Auto Atvēršana – Atmūķēt centrālo atslēgu arī šādos gadījumos meistaram nesagādās

  • Auto durvju atvēršana Jūrmala, Rīga, Rigas rajonas.
  • Auto atvēršana
  • Auto atvēršana bez bojamuma